Zeeverkenner Zomerkamp 2014

Zomerkamp zeeverkennersVan 12 t/m 21 augustus zijn de zeeverkenners op kamp geweest. Elke dag was het weer feest, elke dag was het geweldig hard zeilweer, elke dag hebben we gelachen. Zelfstandige zeiltochten hebben de verkenners dit jaar in overvloed gemaakt. Twee keer kond de  leiding het over hun hart verkrijgen om de kinderen een nachtje te missen door ze op hike te sturen.

Ook dit jaar was de doop weer een feest. Wel 12 zeeverkenners waren dit jaar de gelukkige die onder de leiding van Neptunia werden gedoopt. Neptunia is de vrouw van Neptunes, Heerser van de zeven zeeën en alle in verbinding staande wateren. Neptunes en Neptunia worden elk jaar geholpen door de zeeverkenners die al gedoopt zijn om een mooi parkoer op te bouwen. Aan de gezichten van de 12 uitverkorenen was goed te zien dat het een zware tocht was…