Dolfijnen Zomerkamp 2014

Zomerkamp dolfijnenVan 8 t/m 12 augustus hebben dolfijnen en de leiding een geweldig kamp gedraaid. Alle dagen hebben we leuke dingen gedaan, van voetballen tot zeilen en van douanespel tot vingerpoppetjes maken. De Dolfijnen kwamen in Willemstad aan boord waarna we richting het Grevelingenmeer zijn gevaren. Hier zijn we 5 dagen gebleven. De tweede dag was er veel zon waar we natuurlijk de complete dag goed gebruik van gemaakt hebben. Veel gezwommen en buitengespeeld.

De volgende dag snel wat rondjes om het eiland heen gezeild waarna we door de regen weer terug werden gedrongen naar het wachtschip. Ook hebben we een avond het douane spel gedaan. In het pikkedonker moesten de douanes de smokkelaars zien te vinden met hun zaklampen wat tot heftige achtervolgingen leidde. De laatste avond van het kamp waren er geweldige optredens tijdens de bonte avond en daarna ging iedereen uit zijn dak tijdens de disco. Nadat de 5 dagen over waren moest de leiding jammer genoeg de lieve dolfijnen inruilen voor de ’net zo lieve’ zeeverkenners.